Bu tedarik veri bankasında tıp teknolojileri üzerine hizmet veren Alman tedarikçilerin, tüm pazar alanlarından 5000'in üzerinde şirketin (üretici, servis, ticaret) ürünleri, adresleri ve firma profilleri kayıtlıdır.

Bu veri bankasında en önemli alanlar / pazarlar için yüksek performanslı, ihracata yönelik Alman üreticilerini ve tedarikçilerini bulabilirsiniz. Şirketler, orta ölçekli lider uzman şirketlerden tanınmış büyük şirketlere kadar aşağıdaki ürün alanlarına göre sınıflandırılmıştır:

Diş tabipliği
Dermatoloji
Facility-Management ve bina teknolojileri
Jinekoloji
Bilgi teknolojileri ve iletişim teknolojileri
Hastaneler ve muayenehaneler ve eczaneler için donanım ve malzemeler
Hasta bakımı ve tedavisi
Laboratuar ve teşhis
Tıp teknolojileri
Acil tıp
Ortopedi
Rehabilitasyon için donanım ve yardımcı ekipmanlar
Sağlık işleri servisi
Veterinerlik
Wellness & Lifestyle (EN)


Genel arama motorlarıyla karşılaştırıldığında bu Business-to-Business arama motorunda bu branşın tüm alanları için uzmanlar tarafından geliştirilmiş yaklaşık 500 ürün terimi içeren terminoloji mevcuttur. Böylece daha isabetli ve daha net araştırma yapmak mümkündür.

Ve siz “Made in Germany” ile bu yenilikçi Alman endüstri dalıyla ilgili tedarik ve performans kabiliyetleri konusunda pazar hakkında klasik tıp teknolojilerinden laboratuar ve teşhise ve rehabilitasyona kadar tam bir bilgi edinebilirsiniz.

Bunun temelini sağlık sektöründen gelen yetkin uzmanların uzun yıllara dayanan deneyimleri ve B-t-B veri bankaları ve arama motorları konusundaki Know-How oluşturmaktadır.

2017

Claassen Info Data
Team e-meditec
Alexandraweg 32
D 64287 Darmstadt
Phone (EN) +49-6151-4937962
Fax (EN) +49-6151-4937969
e-posta e-meditec@claassen-info-data.de
Web (EN) www.e-meditec.com.tr
TOP-5
Auramed GmbH, Weil am Rhein
First Sensor AG, Berlin
OR Technology (by Oehm und Rehbein GmbH), Rostock
Vision Engineering Ltd., Central Europe, Emmering
HJK Sensoren + Systeme GmbH & Co. KG, Merching
 e-meditec.com.tr · Türkçe  e-meditec.de · deutsch  e-meditec.com · english  e-meditec.eu · english  e-meditec.ae · لعربية  e-meditec.ru · русски  e-meditec.cn · 中文  e-meditec.biz · deutsch